Dovolená|Penziony|Ubytování

Ubytování v Orlických horách v červnu 2022

Ubytování v Orlických horách v červnu 2022. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Orlických horách v červnu 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Luxusní ubytování Orlické hory. Dovolená červen 2022 v Orlických horách pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

Orlické hory v červnu 2022

Reklama

Chalupa Olešnice v Orlických Horách
 
  • 5 250 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách Orlické hory, s neznámým počtem hvězdiček. Chalupa Olešnice v Orlických Horách v délce 8 dní, v termínu 4. červen 2022 až 11. červen 2022 od Travelportal.cz. Stravování je formou Bez stravy, letní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 5250 Kč.
Chalupa Čenkovice 2615
 
  • 3 920 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách Orlické hory, s neznámým počtem hvězdiček. Chalupa Čenkovice 2615 v délce 8 dní, v termínu 11. červen 2022 až 18. červen 2022 od Travelportal.cz. Stravování je formou Bez stravy, letní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 3920 Kč.
Chalupa Slatina nad Zdobnicí
 
  • 5 250 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách Orlické hory, s neznámým počtem hvězdiček. Chalupa Slatina nad Zdobnicí v délce 8 dní, v termínu 11. červen 2022 až 18. červen 2022 od Travelportal.cz. Stravování je formou Bez stravy, letní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 5250 Kč.
Adršpašské skály, NP Stolové hory a Orlické hory
 
  • 6 990 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách Broumovsko, s neznámým počtem hvězdiček. Adršpašské skály, NP Stolové hory a Orlické hory v délce 6 dní, v termínu 26. červen 2022 až 1. červenec 2022 od Travelportal.cz. Stravování je formou Dle programu, letní pobyty autobusovou dopravou v ceně 6990 Kč.
Adršpašské Skály, Np Stolové Hory A Orlické Hory
★★
 
  • 6 990 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2022 v lokalitě Krkonoše, Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adršpašské Skály, Np Stolové Hory A Orlické Hory, v délce 6 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu neděle 26. červen až pátek 1. červenec, autobusem - autokarem, s odjezdem za 251 dní v ceně 6990,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, sportovní, trekkingové.

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Reklama

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Janské Lázně červen nebo Jižní Čechy červen? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Karlovy Vary červen případně Krkonoše červen. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.