Dovolená|Penziony|Ubytování

Orlické hory v červenci

Ubytování v Orlických horách v červenci 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Orlických horách v červenci 2022. Luxusní ubytování Orlické hory. Dovolená červenec 2022 v Orlických horách pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Orlických horách v červenci 2022

Motýlek
★★
 
  • 2 807 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Motýlek, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec, s vlastní dopravou, za 331 dní v ceně 2807,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, sportovní, lyžařské levně.
Jitka (Mir100)
★★
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
  • 1 377 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jitka (Mir100), v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 9. červenec až sobota 16. červenec, s vlastní dopravou, za 338 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Orlické hory v červenci, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1377,- Kč.
Petrovice
★★
 
  • 2 076 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrovice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. červenec až sobota 23. červenec, s vlastní dopravou, za 345 dní v ceně 2076,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, sportovní, lyžařské levně.
Ludek (Kny110)
★★
 
  • 2 209 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ludek (Kny110), v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 23. červenec až sobota 30. červenec, s vlastní dopravou, za 352 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Orlické hory v červenci, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2209,- Kč.
Ludek (Kny110)
★★
 
  • 2 209 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ludek (Kny110), v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. červenec až sobota 6. srpen, s vlastní dopravou, za 359 dní v ceně 2209,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové levně.

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Praha červenec nebo Rožnov červenec? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Šumava červenec případně Vysočina červenec. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.