Dovolená|Penziony|Ubytování

Ubytování na horách - Orlické hory

Ubytování na horách - Orlické hory. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na horách. Dovolená Orlické hory pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování na horách - Orlické hory - volné termíny

Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 1 270 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 1270,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: hory, letní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně. Hodnocení ubytování v Filipinum je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Motýlek
★★
 
  • 2 807 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Motýlek, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování na horách - Orlické hory, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2807,- Kč.
Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 1 905 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až neděle 15. srpen, s vlastní dopravou, za 7 dní v ceně 1905,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: hory, letní Last Minute, sportovní, lyžařské levně. Hodnocení ubytování v Filipinum je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 1 270 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 13. srpen až neděle 15. srpen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování na horách - Orlické hory, letní Last Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1270,- Kč. Recenze Filipinum je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Motýlek
★★
 
  • 2 807 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Motýlek, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 2807,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: hory, letní Last Minute, pobytové, sportovní, lyžařské levně.
Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 1 905 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až neděle 22. srpen, s vlastní dopravou, za 14 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování na horách - Orlické hory, letní Last Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1905,- Kč. Recenze Filipinum je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 1 270 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až neděle 29. srpen, s vlastní dopravou, za 22 dní v ceně 1270,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: hory, letní Last Minute, sportovní, lyžařské levně. Hodnocení ubytování v Filipinum je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 1 905 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 28 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování na horách - Orlické hory, podzimní Last Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1905,- Kč. Recenze Filipinum je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 445 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září, s vlastní dopravou, za 30 dní v ceně 4445,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: hory, podzimní , sportovní, lyžařské. Hodnocení ubytování v Filipinum je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Motýlek
★★
 
  • 2 257 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Motýlek, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 18. září až sobota 25. září, s vlastní dopravou, za 44 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování na horách - Orlické hory, podzimní , pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2257,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 56 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Znojmo nebo Adršpach 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování České Švýcarsko případně ubytování Janské Lázně 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR - například z oblíbených chat a chalup Chaty 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.