Dovolená|Penziony|Ubytování

Hotely v Orlických horách

Široká nabídka ubytování v hotelech v Orlických horách. Hotely Orlické hory za nejlepší ceny. Luxusní ubytování v Orlických horách. Dovolená Orlické hory pro rodiny s dětmi levně.

Hotely v Orlických horách - volné termíny

Hotel Havel
 
  • 5 260 Kč

Detail

Ubytování Orlické hory, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Havel v délce 6 dní, v termínu 26. září 2021 až 1. říjen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Polopenze, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 5260 Kč.
Hotel Studánka
 
  • 2 560 Kč

Detail

Ubytování Orlické hory levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Studánka v délce 3 dní, v termínu 29. září 2021 až 1. říjen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2560 Kč.
Hotel Rampušák
★★★
 
  • 2 370 Kč

Detail

Ubytování Orlické hory levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Rampušák v délce 4 dní, v termínu 11. říjen 2021 až 14. říjen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Polopenze, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2370 Kč.
Hotel Panský Dům
 
  • 2 600 Kč

Detail

Ubytování Orlické hory levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Panský Dům v délce 3 dní, v termínu 15. říjen 2021 až 17. říjen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2600 Kč.
Hotel Studánka
★★★★
 
  • 2 560 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Dojem velmi příjemný, pobyt splnil naše očekávání na vysoké úrovni.

Ubytování Orlické hory levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Studánka v délce 3 dní, v termínu 22. říjen 2021 až 24. říjen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, podzimní luxusní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2560 Kč.
Hotel Rokytenka
 
  • 960 Kč

Detail

Ubytování Orlické hory levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Rokytenka v délce 3 dní, v termínu 5. listopad 2021 až 7. listopad 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 960 Kč.
Hotel Filipinum
 
  • 2 800 Kč

Detail

Nejnovější recenze: S hotelem jsem byli opravdu spokojení. Hotel byl čistý a snídaně byly super.

Ubytování Orlické hory levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Filipinum v délce 3 dní, v termínu 19. listopad 2021 až 21. listopad 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2800 Kč.

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Krkonoše hotely nebo Liberec hotely? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Lipno hotely případně Luhačovice hotely. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.