Dovolená|Penziony|Ubytování

Jarní dovolená v Orlických horách

Jarní dovolená a jarní prázdniny v Orlických horách. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Orlických horách na jaře. Dovolená Orlické hory pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2021 / 2022.

Jarní dovolená Orlické hory

Wellness Říčky
★★★
 
 • 21 609 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 11 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s vlastní dopravou, za 90 dní v ceně 21609,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 16 539 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách na jaře 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 1. březen až středa 9. březen, s vlastní dopravou, za 90 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Orlických horách, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 16539,- Kč.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 28 089 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 14 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu úterý 1. březen až pondělí 14. březen, s vlastní dopravou, za 90 dní v ceně 28089,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 420 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Ubytování v Orlických horách na jaře 2022 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. březen až pátek 4. březen, s vlastní dopravou, za 91 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Orlických horách, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1420,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wellness Říčky
★★★
 
 • 14 979 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 9 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu středa 2. březen až čtvrtek 10. březen, s vlastní dopravou, za 91 dní v ceně 14979,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 420 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Ubytování v Orlických horách na jaře 2022 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. březen až neděle 6. březen, s vlastní dopravou, za 93 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Orlických horách, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1420,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 2 130 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pátek 4. březen až pondělí 7. březen, s vlastní dopravou, za 93 dní v ceně 2130,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Wellness Říčky
★★★
 
 • 23 559 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách na jaře 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. březen až úterý 15. březen, s vlastní dopravou, za 94 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Orlických horách, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 23559,- Kč.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 21 199 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 10 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu neděle 6. březen až úterý 15. březen, s vlastní dopravou, za 95 dní v ceně 21199,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 2 840 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Ubytování v Orlických horách na jaře 2022 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 7. březen až pátek 11. březen, s vlastní dopravou, za 96 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Orlických horách, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2840,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 172 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Luhačovice jarní dovolená nebo Máchovo jezero jarní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Pálava jarní dovolená případně Praha jarní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.