Dovolená|Penziony|Ubytování

Orlické hory Last Minute

Orlické hory Last Minute. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Orlických horách. Dovolená Last Minute Orlické hory pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2021 / 2022.

Last Minute v Orlických horách

Wellness Říčky
★★★
 • 3 279 Kč
 • 2 689 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 2689,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 18 %.
  Studánka
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 350 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Ubytování v Orlických horách v zimě 2021 v regionu Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 7350,- Kč. Recenze Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Tvrz Orlice
  ★★
   
  • 3 120 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 3120,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Last Minute, zimní Super Last Minute, vhodné pro seniory.
  Wellness Říčky
  ★★★
   
  • 3 719 Kč

  Detail

  Ubytování v Orlických horách v zimě 2021 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 3719,- Kč.
  Studánka
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 560 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 3 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, zítra v ceně 2560,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Filipinum
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 1 270 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Ubytování v Orlických horách v zimě 2021 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Orlické hory Last Minute, zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1270,- Kč. Recenze Filipinum je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Studánka
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 840 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pátek 3. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 3840,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Tvrz Orlice
  ★★
   
  • 4 720 Kč

  Detail

  Ubytování v Orlických horách v zimě 2021 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 4720,- Kč.
  Chalupa Hájenka Čenkovice - Čenkovice
  ★★
   
  • 34 118 Kč

  Detail

  Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Ústí nad Orlicí - Čenkovice. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Hájenka Čenkovice - Čenkovice, je v délce 7 dní, v termínu od 4. prosince 2021 do 11. prosince 2021 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 34118 Kč.
  Chalupa HANKA - Orličky
  ★★
   
  • 32 599 Kč

  Detail

  Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Ústí nad Orlicí - Orličky. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa HANKA - Orličky, je v délce 7 dní, v termínu od 4. prosince 2021 do 11. prosince 2021 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 32599 Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 90 nalezených

  Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Pálava Last Minute nebo Praha Last Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Rožnov Last Minute případně Šumava Last Minute. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


  Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.