Dovolená|Penziony|Ubytování

Orlické hory Last Minute

Orlické hory Last Minute. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování v Orlických horách. Dovolená Last Minute Orlické hory pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

Last Minute v Orlických horách

Wellness Říčky
★★★
 
 • 16 129 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 9 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pondělí 7. únor až úterý 15. únor, s vlastní dopravou, za 15 dní v ceně 16129,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Last Minute, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Tvrz Orlice
★★
 
 • 7 050 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 8. únor až sobota 12. únor, s vlastní dopravou, za 16 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory Last Minute, zimní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 7050,- Kč.
Tvrz Orlice
★★
 
 • 5 990 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu úterý 8. únor až sobota 12. únor, s vlastní dopravou, za 16 dní v ceně 5990,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Last Minute, zimní Last Minute, sportovní, lyžařské.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 24 189 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 13 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 9. únor až pondělí 21. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Orlické hory Last Minute, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 24189,- Kč.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 23 559 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 11 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu středa 9. únor až sobota 19. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 23559,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Last Minute, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Tvrz Orlice
★★
 
 • 7 050 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 10. únor až pondělí 14. únor, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory Last Minute, zimní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 7050,- Kč.
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 2 130 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pátek 11. únor až pondělí 14. únor, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 2130,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Last Minute, zimní Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Tvrz Orlice
★★
 
 • 6 950 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 11. únor až středa 16. únor, s vlastní dopravou, za 19 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory Last Minute, zimní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6950,- Kč.
Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlic
★★
 
 • 33 831 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Bartošovice v Orlických horách. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlic, je v délce 7 dní, v termínu od 12. února 2022 do 19. února 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 33831 Kč.
Chalupa U Zvoničky - Záchlumí
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 740 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (38 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Ústí nad Orlicí - Záchlumí. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Zvoničky - Záchlumí, je v délce 7 dní, v termínu od 12. února 2022 do 19. února 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 5740 Kč.

Zobrazeno 31-40 z 131 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko Last Minute nebo Janské Lázně Last Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Jižní Čechy Last Minute případně Karlovy Vary Last Minute. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2022.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.