Dovolená|Penziony|Ubytování

Orlické hory v lednu

Ubytování v Orlických horách v lednu 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Orlických horách v lednu 2022. Luxusní ubytování Orlické hory. Dovolená leden 2022 v Orlických horách pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Orlických horách v lednu 2022

Kern (Kny100)
★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Vnější bazén
 • Volejbal
 
 • 966 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kern (Kny100), v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až sobota 15. leden, s vlastní dopravou, za 156 dní v ceně 966,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: leden, zimní First Minute, pobytové levně.
Kern (Kny100)
★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Vnější bazén
 • Volejbal
 
 • 966 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v zimě 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kern (Kny100), v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden, s vlastní dopravou, za 163 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Orlické hory v lednu, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 966,- Kč.
Petrovice
★★
 
 • 1 691 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrovice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden, s vlastní dopravou, za 163 dní v ceně 1691,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: leden, zimní First Minute, pobytové, sportovní, lyžařské levně.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy leden nebo Karlovy Vary leden? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše leden případně Liberec leden. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.