Dovolená|Penziony|Ubytování

Orlické hory v listopadu

Ubytování v Orlických horách v listopadu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Orlických horách v listopadu 2021. Luxusní ubytování Orlické hory. Dovolená listopad 2021 v Orlických horách pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Orlických horách v listopadu 2021

Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 680 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (27 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až středa 3. listopad, s vlastní dopravou, za 88 dní v ceně 1680,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 5 880 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (27 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 1. listopad až pondělí 8. listopad, s vlastní dopravou, za 88 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Orlické hory v listopadu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 5880,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Rokytenka
★★
👍👍👍👍
 
 • 2 400 Kč

Detail

4/5 Skvělé (10 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v 2hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rokytenka, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až sobota 6. listopad, s vlastní dopravou, za 88 dní v ceně 2400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Rokytenka je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Rokytenka
★★
👍👍👍👍
 
 • 960 Kč

Detail

4/5 Skvělé (10 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Orlické hory v 2hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rokytenka, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 1. listopad až středa 3. listopad, s vlastní dopravou, za 88 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Orlické hory v listopadu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 960,- Kč. Recenze Rokytenka je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Studánka
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 200 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až sobota 6. listopad, s vlastní dopravou, za 88 dní v ceně 6200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Studánka je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Tvrz Orlice
★★
 
 • 4 720 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 1. listopad až čtvrtek 4. listopad, s vlastní dopravou, za 88 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory v listopadu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 4720,- Kč.
Tvrz Orlice
★★
 
 • 5 540 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pátek 5. listopad, s vlastní dopravou, za 88 dní v ceně 5540,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové, lázeňské.
Tvrz Orlice
★★
 
 • 5 750 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 1. listopad až pátek 5. listopad, s vlastní dopravou, za 88 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory v listopadu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 5750,- Kč.
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 5 040 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (27 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až pondělí 8. listopad, s vlastní dopravou, za 89 dní v ceně 5040,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 680 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (27 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 2. listopad až čtvrtek 4. listopad, s vlastní dopravou, za 89 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Orlické hory v listopadu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1680,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 200 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy listopad nebo Karlovy Vary listopad? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše listopad případně Liberec listopad. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.