Dovolená|Penziony|Ubytování

Ubytování Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice

Ubytování Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice v Orlických horách. Volné termíny 2022. Rezervace pobytu online. Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice v lokalitě Rychnov nad Kněžnou, Zdobnice.

Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice - Orlické hory

Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice
★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 15 631 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Zdobnice. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice, je v délce 7 dní, v termínu od 26. března 2022 do 2. dubna 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento jarní luxusní pobyt je v ceně 15631 Kč.
  Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 14 119 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Zdobnice. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice, je v délce 7 dní, v termínu od 2. dubna 2022 do 9. dubna 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento jarní luxusní pobyt je v ceně 14119 Kč.
  Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 21 182 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Zdobnice. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Pod Kolavou - Zdobnice, je v délce 7 dní, v termínu od 25. června 2022 do 2. července 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento letní luxusní pobyt je v ceně 21182 Kč.

  Ubytování v Orlických horách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Znojmo nebo Adršpach 2022? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování České Švýcarsko 2022/2023? Pokud preferujete ubytování tipu First Minute, vyberte si například ubytování Janské Lázně 2022. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2022.


  Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.