Dovolená|Penziony|Ubytování

Podzimní dovolená v Orlických horách

Podzimní dovolená v Orlických horách. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování v Orlických horách na podzim. Dovolená Orlické hory pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

Podzimní dovolená Orlické hory

Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 420 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu čtvrtek 1. září až sobota 3. září, s vlastní dopravou, za 221 dní v ceně 1420,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Tvrz Orlice
★★
 
 • 7 050 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách na podzim 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. září až pondělí 5. září, s vlastní dopravou, za 221 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená v Orlických horách, podzimní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 7050,- Kč.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 32 829 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 14 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu čtvrtek 1. září až středa 14. září, s vlastní dopravou, za 221 dní v ceně 32829,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 28 409 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách na podzim 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 14 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. září až středa 14. září, s vlastní dopravou, za 221 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená v Orlických horách, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 28409,- Kč.
Tvrz Orlice
★★
 
 • 3 540 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 3 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pátek 2. září až neděle 4. září, s vlastní dopravou, za 222 dní v ceně 3540,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute, pobytové, lázeňské.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 35 359 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách na podzim 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 15 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. září až pátek 16. září, s vlastní dopravou, za 222 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená v Orlických horách, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 35359,- Kč.
Chalupa Buny - Nová Ves
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 503 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (5 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Nová Ves. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Buny - Nová Ves, je v délce 7 dní, v termínu od 3. září 2022 do 10. září 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento podzimní luxusní pobyt je v ceně 13503 Kč.
Chalupa HANKA - Orličky
★★
 
 • 34 650 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Ústí nad Orlicí - Orličky. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa HANKA - Orličky, je v délce 7 dní, v termínu od 3. září 2022 do 10. září 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento podzimní luxusní pobyt je v ceně 34650 Kč.
Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlic
★★
 
 • 33 831 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Bartošovice v Orlických horách. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlic, je v délce 7 dní, v termínu od 3. září 2022 do 10. září 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento podzimní luxusní pobyt je v ceně 33831 Kč.
Chalupa Magdaléna - Sněžné
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 18 830 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (3 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Sněžné. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Magdaléna - Sněžné, je v délce 7 dní, v termínu od 3. září 2022 do 10. září 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento podzimní luxusní pobyt je v ceně 18830 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 213 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Adršpach podzimní dovolená nebo České Švýcarsko podzimní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Janské Lázně podzimní dovolená případně Jižní Čechy podzimní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2022.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.