Dovolená|Penziony|Ubytování

Ubytování v Orlických horách v prosinci 2022

Ubytování v Orlických horách v prosinci 2022. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Orlických horách v prosinci 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Luxusní ubytování Orlické hory. Dovolená prosinec 2022 v Orlických horách pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

Orlické hory v prosinci 2022

Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 420 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu čtvrtek 1. prosinec až sobota 3. prosinec, s vlastní dopravou, za 312 dní v ceně 1420,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 4 970 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. prosinec až pátek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 313 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v Orlických horách v prosinci 2022, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 4970,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wellness Říčky
★★★
 
 • 2 849 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pátek 2. prosinec až pondělí 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 313 dní v ceně 2849,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 2 840 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 3. prosinec až středa 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 314 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v Orlických horách v prosinci 2022, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2840,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Tvrz Orlice
★★
 
 • 6 100 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu sobota 3. prosinec až středa 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 314 dní v ceně 6100,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 10 429 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 12 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 3. prosinec až středa 14. prosinec, s vlastní dopravou, za 314 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v Orlických horách v prosinci 2022, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 10429,- Kč.
Tvrz Orlice
★★
 
 • 4 650 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu neděle 4. prosinec až středa 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 315 dní v ceně 4650,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
Wellness Říčky
★★★
 
 • 10 429 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 12 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 4. prosinec až čtvrtek 15. prosinec, s vlastní dopravou, za 315 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v Orlických horách v prosinci 2022, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 10429,- Kč.
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 420 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pondělí 5. prosinec až středa 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 316 dní v ceně 1420,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Tvrz Orlice
★★
 
 • 6 950 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 5. prosinec až sobota 10. prosinec, s vlastní dopravou, za 316 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování v Orlických horách v prosinci 2022, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 6950,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Adršpach prosinec nebo České Švýcarsko prosinec? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Janské Lázně prosinec případně Jižní Čechy prosinec. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2022.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.