Dovolená|Penziony|Ubytování

Super Last Minute Orlické hory

Super Last Minute Orlické hory. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022 / 2023. Luxusní ubytování v Orlických horách. Super Last Minute dovolená Orlické hory pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022 / 2023.

Super Last Minute v Orlických horách

Ubytování v Orlických horách na podzim 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice v regionu Orlické hory v délce 3 dní - 2 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 26. září 2022 do středy 28. září 2022 s vlastní dopravou od za -0 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 3730,- Kč.
Super Last Minute v Orlických horách
Tvrz Orlice
★★
 
 • 3 730 Kč

Detail

Dovolená Orlické hory 2022 / 2023 na podzim v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 4 dní - 3 nocí. Tento pobyt v Orlických horách je aktuálně volný v termínu: pondělí 26. září až čtvrtek 29. září 2022 s vlastní dopravou a termínem za -0 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Orlických horách za aktuální cenu 3990,- Kč. Toto ubytování v Orlických horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně se slevou 25 %.
Super Last Minute Orlické hory
Tvrz Orlice
★★
 • 5 320 Kč
 • 3 990 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  Ubytování v Orlických horách na podzim 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice v regionu Orlické hory v délce 5 dní - 4 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 26. září 2022 do pátku 30. září 2022 s vlastní dopravou od za -0 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5560,- Kč.
  Super Last Minute Orlické hory - Tvrz Orlice
  Tvrz Orlice
  ★★
   
  • 5 560 Kč

  Detail

  Dovolená Orlické hory 2022 / 2023 na podzim v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 4 dní - 3 nocí. Tento pobyt v Orlických horách je aktuálně volný v termínu: pondělí 26. září až čtvrtek 29. září 2022 s vlastní dopravou a termínem za -0 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Orlických horách za aktuální cenu 4600,- Kč. Toto ubytování v Orlických horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové levně.
  Super Last Minute Orlické hory - Tvrz Orlice
  Tvrz Orlice
  ★★
   
  • 4 600 Kč

  Detail

  Ubytování v Orlických horách na podzim 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice v regionu Orlické hory v délce 6 dní - 5 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 26. září 2022 do soboty 1. října 2022 s vlastní dopravou od za -0 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6950,- Kč.
  Super Last Minute Orlické hory - Tvrz Orlice
  Tvrz Orlice
  ★★
   
  • 6 950 Kč

  Detail

  Vybavení

  Recepce, restaurace, bar, luxusní wellness centrum (bazén, vířivka, finská sauna, relaxační zóna, fitcentrum)

  Ubytování

  Prostorné pokoje a apartmány s koupelnou, místem pro sezení, TV, Wi-Fi připojením. Některé pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na hory.

  Stravování

  Snídaně formou bufetu, hotelová restaurace s nabídkou jídel

  Sport a zábava

  Pěší turistika, cykloturistika, bike park, horské terénní tříkolky a koloběžky, multifunkční hřiště pro tenis, nohejbal a volejbal.

  Informace

  Wellness centrum - vstup zdarma do 15.00 hodin
  Parkování zdarma
  Pobyt se psem - 300,- Kč / noc
  Dětská postýlka - 100,- Kč / noc

  Lyžování

  Ski centrum Říčky s čtyř-sedačkovou lanovkou - zastávka skibusu se nachází přímo před hotelem, sjezdovky různé obtížnosti, večerní lyžování, upravené běžecké trasy, půjčovna a úschovna lyžařského vybavení.

  Vybavení hotelu

  • Novinka
  • Pobyt se psem
  • Vhodné pro cyklisty
  • Rodina s dětmi
  • Wellness 2hvězdiček
  • WIFI zdarma

  Obecné informace o této nabídce

  Dovolená Wellness Říčky, Orlické hory 2022 / 2023 na podzim v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 4 dní - 3 nocí. Tento pobyt v Orlických horách je aktuálně volný v termínu: pondělí 26. září až čtvrtek 29. září 2022 s vlastní dopravou a termínem za -0 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Orlických horách za aktuální cenu 2969,- Kč. Toto ubytování v Orlických horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 19 %.


  Super Last Minute Orlické hory - Wellness Říčky
  Wellness Říčky
  ★★★
  • 3 665 Kč
  • 2 969 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  Ubytování v Orlických horách na podzim 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice v regionu Orlické hory v délce 3 dní - 2 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 26. září 2022 do středy 28. září 2022 s vlastní dopravou od za -0 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 2990,- Kč.
  Super Last Minute v Orlických horách - Tvrz Orlice
  Tvrz Orlice
  ★★
  • 3 560 Kč
  • 2 990 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  Dovolená Orlické hory 2022 / 2023 na podzim v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Havel, v délce 3 dní - 2 nocí. Tento pobyt v Orlických horách je aktuálně volný v termínu: úterý 27. září až čtvrtek 29. září 2022 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Orlických horách za aktuální cenu 2360,- Kč. Toto ubytování v Orlických horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové levně.
  Super Last Minute v Orlických horách - Havel
  Havel
  ★★
   
  • 2 360 Kč

  Detail

  Ubytování v Orlických horách na podzim 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice v regionu Orlické hory v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od úterý 27. září 2022 do pátku 30. září 2022 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 3990,- Kč.
  Super Last Minute v Orlických horách - Tvrz Orlice
  Tvrz Orlice
  ★★
  • 5 320 Kč
  • 3 990 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  Dovolená Orlické hory 2022 / 2023 na podzim v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní - 4 nocí. Tento pobyt v Orlických horách je aktuálně volný v termínu: úterý 27. září až sobota 1. říjen 2022 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Orlických horách za aktuální cenu 5250,- Kč. Toto ubytování v Orlických horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně se slevou 26 %.
  Tvrz Orlice
  Tvrz Orlice
  ★★
  • 7 095 Kč
  • 5 250 Kč
 • - 26 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 91 nalezených

  Ubytování v Orlických horách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Můžete se zkusit ubytovat v chatách, chalupách a chaloukách v Orlických horách a dalších oblíbených lokalitách v České republice Ubytování chalupy 2022.

  Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Vysočina Super Last Minute nebo Adršpach Super Last Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Bedřichov Super Last Minute případně Benecko Super Last Minute.


  Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.