Dovolená|Penziony|Ubytování

Super Last Minute Orlické hory

Super Last Minute Orlické hory. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Orlických horách. Super Last Minute dovolená Orlické hory pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2021 / 2022.

Super Last Minute v Orlických horách

Tvrz Orlice
★★
 • 3 313 Kč
 • 3 180 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 3 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pondělí 18. říjen až středa 20. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 3180,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně se slevou 4 %.
  Tvrz Orlice
  ★★
  • 3 626 Kč
  • 3 590 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Ubytování v Orlických horách na podzim 2021 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 18. říjen až středa 20. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3590,- Kč.
  Penzion Rampušák
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Hotelová restaurace
  • TV
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 2 520 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Super

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pondělí 18. říjen až čtvrtek 21. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 2520,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Penzion Rampušák
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Hotelová restaurace
  • TV
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 5 040 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Super

  Ubytování v Orlických horách na podzim 2021 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 18. říjen až neděle 24. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 5040,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Rampušák
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Hotelová restaurace
  • TV
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 1 680 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Super

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pondělí 18. říjen až středa 20. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 1680,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Studánka
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 680 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Ubytování v Orlických horách na podzim 2021 v regionu Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 18. říjen až neděle 24. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 7680,- Kč. Recenze Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Studánka
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 560 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 3 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pondělí 18. říjen až středa 20. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 2560,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Studánka
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 350 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Ubytování v Orlických horách na podzim 2021 v regionu Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 18. říjen až pátek 22. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 7350,- Kč. Recenze Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Studánka
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 400 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 6 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pondělí 18. říjen až sobota 23. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 6400,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Studánka
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 960 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Ubytování v Orlických horách na podzim 2021 v regionu Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 18. říjen až pondělí 25. říjen, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Orlické hory, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 8960,- Kč. Recenze Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Zobrazeno 1-10 z 107 nalezených

  Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko Super Last Minute nebo Janské Lázně Super Last Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Jižní Čechy Super Last Minute případně Karlovy Vary Super Last Minute. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


  Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.