Dovolená|Penziony|Ubytování

Orlické hory v září

Ubytování v Orlických horách v září 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Orlických horách v září 2021. Luxusní ubytování Orlické hory. Dovolená září 2021 v Orlických horách pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Orlických horách v září 2021

Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 4 740 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (27 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 4740,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 5 530 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (27 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory v září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 5530,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 6 320 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (27 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 6320,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Rokytenka
★★
👍👍👍👍
 
 • 960 Kč

Detail

4/5 Skvělé (10 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Orlické hory v 2hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rokytenka, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Orlické hory v září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně, v aktuální ceně 960,- Kč. Recenze Rokytenka je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Rokytenka
★★
👍👍👍👍
 
 • 2 400 Kč

Detail

4/5 Skvělé (10 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v 2hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rokytenka, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 2400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Rokytenka je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Studánka
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 480 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (3 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Orlické hory v září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně, v aktuální ceně 2480,- Kč. Recenze Studánka je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Tvrz Orlice
★★
 
 • 6 360 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 6360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové.
Tvrz Orlice
★★
 
 • 5 540 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory v září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 5540,- Kč.
Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 905 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 28 dní v ceně 1905,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, sportovní, lyžařské levně. Hodnocení ubytování v Filipinum je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 6 320 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (27 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 10. září, s vlastní dopravou, za 28 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Orlické hory v září, podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6320,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 301 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko září nebo Janské Lázně září? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Jižní Čechy září případně Karlovy Vary září. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.