Dovolená|Penziony|Ubytování

Zimní dovolená v Orlických horách - Orlické hory 2022

Zimní dovolená a zimní prázdniny v Orlických horách. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování v Orlických horách v zimě. Dovolená Orlické hory pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

Zimní dovolená Orlické hory 2022

Tvrz Orlice
★★
 
  • 5 990 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 5 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu pondělí 24. leden až pátek 28. leden, s vlastní dopravou, zítra v ceně 5990,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské.
Tvrz Orlice
★★
 
  • 6 940 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 24. leden až sobota 29. leden, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená v Orlických horách - Orlické hory 2022, zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 6940,- Kč.
Tvrz Orlice
★★
 
  • 5 290 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 4 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu úterý 25. leden až pátek 28. leden, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 5290,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
Wellness Říčky
★★★
 
  • 13 919 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 25. leden až úterý 1. únor, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená v Orlických horách - Orlické hory 2022, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 13919,- Kč.
Tvrz Orlice
★★
 
  • 6 950 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 6 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu středa 26. leden až pondělí 31. leden, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 6950,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní Super Last Minute, pobytové.
Wellness Říčky
★★★
 
  • 20 279 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 26. leden až sobota 5. únor, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená v Orlických horách - Orlické hory 2022, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 20279,- Kč.
Wellness Říčky
★★★
 
  • 34 599 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 15 dní. Pobyt v Orlických horách ve volném termínu čtvrtek 27. leden až čtvrtek 10. únor, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 34599,- Kč. Ubytování Orlické hory od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Wellness Říčky
★★★
 
  • 19 699 Kč

Detail

Ubytování v Orlických horách v zimě 2022 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Říčky, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 28. leden až neděle 6. únor, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená v Orlických horách - Orlické hory 2022, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 19699,- Kč.
Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlic
★★
 
  • 33 831 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Bartošovice v Orlických horách. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlic, je v délce 7 dní, v termínu od 29. ledna 2022 do 5. února 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 33831 Kč.
Chalupa Květinka - Ohnišov
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 28 119 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu Rychnov nad Kněžnou - Ohnišov. Ubytování v Orlických horách se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Květinka - Ohnišov, je v délce 7 dní, v termínu od 29. ledna 2022 do 5. února 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 28119 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 245 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Pálava zimní dovolená nebo Praha zimní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Rožnov zimní dovolená případně Špindlerův Mlýn zimní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2022.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.