Dovolená|Penziony|Ubytování

Zimní dovolená a zimní prázdniny v Orlických horách

Zimní dovolená a zimní prázdniny v Orlických horách. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Orlických horách v zimě. Dovolená Orlické hory pro rodiny s dětmi levně.

Orlické hory v zimě - volné termíny

Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 680 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s vlastní dopravou, za 70 dní v ceně 1680,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 5 040 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 70 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Orlických horách, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 5040,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 3 360 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 70 dní v ceně 3360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Studánka
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 200 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, za 70 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Orlických horách, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 6200,- Kč. Recenze Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Studánka
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 440 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 70 dní v ceně 7440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Studánka
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 350 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studánka, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 70 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Orlických horách, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7350,- Kč. Recenze Studánka je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Tvrz Orlice
★★
 
 • 3 630 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tvrz Orlice, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s vlastní dopravou, za 70 dní v ceně 3630,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové.
Filipinum
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 905 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (4 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Filipinum, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 71 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Orlických horách, zimní First Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1905,- Kč. Recenze Filipinum je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 2 520 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 71 dní v ceně 2520,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Rampušák
★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 1 680 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Penzion Rampušák, Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Rampušák, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za 71 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Orlických horách, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1680,- Kč. Recenze Penzion Rampušák je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 208 nalezených

Ubytování v Orlických horách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Orlických horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Orlických hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Orlických horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Orlických horách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Luhačovice zimní dovolená nebo Máchovo jezero zimní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Pálava zimní dovolená případně Praha zimní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Orlických horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Orlické hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Orlických hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Orlických horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Orlických horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Orlických horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Orlických horách.